Pobieram Raport o Terenie OnGeo

Co to jest Raport o Terenie OnGeo?

Raporty o Terenie OnGeo to innowacyjne narzędzie dostepne na platformie OnGeo.pl, dzięki któremu samodzielnie i w kilka minut otrzymasz informacje oraz analizę danych, które charakteryzują potencjał inwestycyjny wybranego terenu i są pomocne w wycenie nieruchomości.

Jak pobrać Raport o Terenie?

Aby wygenerować Raport wystarczy wejść na stronę www.ongeo.pl/raporty i wskazać na mapie teren, dla którego chcesz pobrać informacje o danej nieruchomości. Samo pobieranie Raportu jest bardzo łatwe i trwa kilka minut.

Krok 1. Zaznaczasz na mapie konkretną działkę lub kilka działek , które ze sobą sąsiadują – za pomocą domyślnie ustawionej funkcji „Wskaż”. Znalezienie na mapie OnGeo.pl ułatwia domyślna wyszukiwarka, dzięki której możesz odszukać obszar, którym jesteś zainteresowany zarówno po adresie jak i numerze działki. Możesz także samodzielnie narysować granice terenu, dla którego chcesz sporządzić analizę – musisz zaznaczyć opcję „Narysuj”. Jednorazowo można pobrać Raport dla terenu o powierzchni do 100 ha.

Wybór działki do raportu
Wybór działki do raportu

Krok 2. Klikasz „Generuj”. Możesz odznaczyć te tematy Raportu, którymi nie jesteś zainteresowany. Podsumowanie zamawianych tematów oraz całkowita cena Raportu są widoczne w podglądzie.

Krok 3. Uiszczasz opłatę

Krok 4. Ze swojego konta w serwisie OnGeo.pl pobierasz plik z Raportem o Terenie

Czego dowiem się z Raportu OnGeo?

Tematy dostępne w raporcie
Przykładowe tematy raportu

Raporty o Terenie OnGeo no najprostszy i najszybszy sposób na sprawdzenie wszystkich najważniejszych informacji dotyczących wskazanej nieruchomości gruntowej, które charakteryzują potencjał inwestycyjny terenu oraz pomagają przy określeniu wartości nieruchomości. Na Raport OnGeo składają się dane takie jak:

 • informacje o tym, czy na danym terenie obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego. Jeśli obowiązuje, to w Raporcie otrzymasz pełną nazwę obowiązującego dokumentu, bezpośredni dostęp do samego dokumentu, a dla wybranych obszarów także informacje o terenach wyznaczonych w planie zagospodarowania. Dzięki tym informacjom poznasz przeznaczeniu terenu oraz warunki jego zagospodarowania.
 • informacje o pozwoleniach budowlanych wydanych, odrzuconych oraz rozpatrywanych w najbliższym sąsiedztwie analizowanej nieruchomości,
 • formy ochrony przyrody (parki, rezerwaty, pomniki przyrody, obszary Natura 2000 i in.), które występują na lub w niedalekiej okolicy sprawdzanego terenu. Jest to informacja istotna podczas podejmowania decyzji o lokalizacji inwestycji, na którą takie sąsiedztwo może mieć istotny wpływ lub zupełnie ja uniemożliwić,
 • informacje o zagrożeniu powodziowym oraz strefy osuwisk i ruchów masowych,
 • natężenie hałasu,
 • poziom zanieczyszczenie powietrza pyłami zawieszonymi PM 10 i PM 2,5 w ujęciu średniorocznym,
 • napowietrzne linie energetyczne występujące w promieniu 200 m,
 • sąsiedztwo lotnisk oraz zasięg stref lotniskowych, które wpływają na możliwości użytkowania terenów,
 • dane demograficzne, dotyczące gęstości zaludnienia na wybranym obszarze,
 • informacje o lokalizacji i geometrii terenu, numer działki ewidencyjnej,
 • szczegółowo opisane ukształtowanie terenu, wraz z analizą wysokości oraz spadków terenu,
 • informacje o pokryciu terenu, dzięki którym dowiesz się ile procent sprawdzanej nieruchomości zajmują i jak są rozmieszczone tereny zielone, domy jednorodzinne, bloki, itp.

Dane dostarczane przez Raporty OnGeo są sukcesywnie powiększane o nowe tematy oraz o większe zasięgi. Aby być na bieżąco informowanym o tym, że na terenie, dla którego pobrałeś raport doszły nowe dane, warto zapisać się na „Powiadomienia o nowych danych” oraz „Alerty o zmianach MPZP”

Ile kosztuje Raport o Terenie OnGeo?

Przykładowy ksozt raportu
Przykładowy ksozt raportu

Cena Raportu o Terenie jest uzależniona od powierzchni analizowanego terenu oraz od ilości tematów, które wybierzemy lub które są dostępne dla wybranego przez nas obszaru. Jeśli przykładowo chcesz jedynie dowiedzieć się czy i jaki plan zagospodarowania obejmuje daną działkę, to wystarczy odznaczyć wszystkie tematy dostępne w raporcie, poza MPZP. Sam decydujesz jakie dane pobierzesz w Raporcie i ile za niego zapłacisz.

W praktyce ceny Raportu zaczynają się już od kilku złotych, a średnio Raport z kompletnymi danymi dla działki ok 1-2 ha to wydatek ok. 30 zł Dla porównania – koszt samodzielnego pozyskania i analizy analogicznych danych może wynieść nawet ok 1000 zł! Cenę Raportu możesz kontrolować podczas wybierania tematów – jest ona widoczna na dole strony w podsumowaniu.

Ceny przykładowych Raportów możesz również sprawdzić Cenniku.

Jak długo trzeba czekać na otrzymanie Raportu OnGeo?

Raport o Terenie pobierzesz w ciągu kilku minut, każdego dnia, o dowolnej godzinie. Narzędzie jest w pełni automatyczne i natychmiast po uiszczeniu jednorazowej opłaty za analizę rozpoczyna się jego generowanie. Już nie musisz przekopywać się przez dziesiątki stron, ani odwiedzać kilku różnych urzędów, aby otrzymać komplet najistotniejszych informacji o nieruchomości. Informacje, które pozyskasz dzięki Raportom OnGeo pochodzą z wielu rozproszonych źródeł, a analiza danych, którą otrzymasz wymaga specjalistycznej wiedzy oraz zaawansowanych narzędzi. Samodzielne pozyskanie porównywalnych informacjizajmie, co najmniej kilkadziesiąt godzin. Dzięki OnGeo.pl otrzymasz je w 5 minut!

Jak mogę zapłacić za Raport?

Płatność za pomocą Przelewy24
Płatność za pomocą Przelewy24

Użytkownikom portalu OnGeo.pl oferujemy elastyczne formy płatności za Raporty o Terenie. Możesz dokonać płatności za Raport bezpośrednio – za pomocą płatności Ptrzelewy24 lub zapłacić za pomocą punktów, którymi możesz doładować swoje konto w dowolnym momencie. Szczegóły płatności znajdują się w Cenniku.

Skąd pochodzą dane w Raportach o Terenie?

Informacje możliwe do pobrania dzięki Raportom o Terenie pochodzą z wielu rozproszonych źródeł Udostępnione analizy stanowią opracowanie własne na podstawie danych pozyskanych m.in. z: Centralnego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej, Urzędów Miast i Gmin, Głównego Urzędu Statystyczny, Open Street Map, Generalnej Inspekcji Ochrony Środowiska, Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Państwowego Instytutu Geologicznego, Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego i in. Szczególnie dbamy o to, aby Użytkownik zawsze wiedział z jakiego źródła i jak aktualne są dane które otrzymał w Raporcie. Tam, gdzie pozwala na to źródło danych aktualizujemy je nawet codziennie.

Szukam ogłoszenia

Jak wyszukać ogłoszenie?

Po otwarciu OnGeo po lewej stronie znajduje się lista wszystkich ogłoszeń dostępnych w portalu. Rozpocznij od wyboru obszaru, na którym szukasz ogłoszenia. Możesz to zrobić poprzez zbliżenie się na mapie do właściwego miejsca lub poprzez okno wyszukiwania miejsc:

Panel wyszukiwania miejsc
Okno wyszukiwania miejsc

Następnie wybierz rodzaj ogłoszenia oraz nieruchomości, jaka Cię interesuje. Rozwinie się panel z filtrami, które umożliwią Ci dostosowanie wyszukiwania do swoich potrzeb.

Panel wyszukiwania ofert
Panel wyszukiwania ogłoszeń

Na liście wyników znajdziesz ogłoszenia zgodne z filtrami jakie zostały wprowadzone i które znajdują się w zasięgu mapy widocznej na ekranie w momencie wyszukiwania.

Od tego momentu na mapie wyświetlać się będą tylko ogłoszenia pasujące do Twoich potrzeb. Żeby usunąć tę selekcję kliknij w oknie wyszukiwania przycisk Wyczyść.

Na liście wyników pojawią się wszystkie ogłoszenia spełniające kryteria wyszukiwania, znajdujące się w zasięgu mapy widocznej na ekranie. W momencie kiedy przesuniesz mapę lista ogłoszeń się zaktualizuje. Najwyżej na liście znajdują się ogłoszenia promowane w skalach o większym zasięgu mapy; są one także oznaczone intensywnym, żółtym kolorem.

Pamiętaj, że na mapie widoczne są tylko te z nich, które opublikowane zostały w obecnie wyświetlanej skali. Aby zobaczyć więcej ogłoszeń, przybliż się.

Jakie ogłoszenia znajdują się na OnGeo?

W serwisie OnGeo zamieszczone są ogłoszenia nieruchomości prywatnych i komercyjnych o ich sprzedaży, bądź wynajmie. Oprócz tego, tym co nas wyróżnia jest zamieszczenie ogłoszeń jednostek publicznych decydujących się na zbycie nieruchomości. Ogłoszenia te są specjalnie wyróżnione kolorem niebieskim oraz dostosowane do specyficznych procedur urzędowych. Jednostki publiczne mogą ofertę swoich nieruchomości przedstawiać jako:

 • przetarg- nieruchomości zbywane w drodze przetargu;
 • oferta inwestycyjna- nieruchomości promowane, dla których jeszcze nie przygotowano przetargu, ale są na tyle atrakcyjne, żeby je promować;
 • baza nieruchomości - nieruchomości znajdujące się w posiadaniu danej jednostki, które docelowo są przeznaczone na sprzedaż/wynajem, ale do tej pory jeszcze nie wszczęto w tym celu żadnych procedur.

Nowością na OnGeo są Foto ogłoszenia- jest to internetowa baza zdjęć bannerów z ogłoszeniami nieruchomości. Bez wychodzenia z domu zobaczysz w ten sposób oferty nieruchomości zamieszczone przy ulicach, na budynkach i balkonach.

Jak poruszać się po mapie?

Po uruchomieniu portalu na mapie domyślnie pojawia się obszar całej Polski. Aby zmienić skalę użyj scrolla myszki lub skorzystaj z narzędzi:

Przybliż/Oddal Przyciski przybliż/oddal lub Powiększ Przycisk powiększenia

Na pewno zauważyłeś, że w miarę zwiększania przybliżenia, na mapie pojawia się coraz więcej ogłoszeń. Wynika to ze sposobu, według którego ogłoszeniodawcy promują swoje ogłoszenia na portalu - im wcześniej ogłoszenie pojawia się na mapie tym więcej osób je przegląda.

Można również przybliżyć się do danej lokalizacji poprzez wpisanie jej nazwy w oknie wyszukiwania miejsc:

Panel wyszukiwania miejsc
Okno wyszukiwania miejsc

Jakie informacje znajdują się na etykietkach umieszczonych na mapie?

Etykiety umieszczone na mapie przedstawiają zdjęcie nieruchomości oraz jej podstawowe parametry, które dotyczą typu nieruchomości, jej ceny i metrażu (dla ogłoszeń wynajmu) lub ceny za metr kwadratowy (ogłoszenia sprzedaży). Oprócz tego na ektykiecie znajdują się też ikony odróżniające od siebie ogłoszenia.

Kolorem żółtym oznaczone są ogłoszenia dotyczące wynajmu:

 • Budynku
 • Działki
 • Mieszkania

Kolorem czerwonym oznaczone są ogłoszenia sprzedaży:

 • Budynku
 • Działki
 • Mieszkania

Kolorem niebieskim oznaczone są ogłoszenia instytucji publicznych dotyczące:

 • Budynku
 • Działki
 • Mieszkania

Etykieta połączona jest zawsze z lokalizacją nieruchomości. Jeżeli na mapie znajduje się wiele etykiet to każda z nich za pomocą żółtej strzałki wskazuje dokładne położenie nieruchomości. Im bardziej się przybliżysz z tym większą dokładnością zobaczysz granice nieruchomości (działek i budynków wraz z działkami) lub punkt na mapie (lokale). Do nieruchomości możesz przybliżyć się także za pomocą ikony lupy, która znajduje się w prawym, dolnym rogu etykiety.

Po kliknięciu w etykietę w nowej karcie przeglądarki otworzą się szczegóły ogłoszenia.

Etykieta ogłoszenia
Etykieta ogłoszenia

Po kliknięciu w etykietę bazy nieruchomości jednostek publicznych otworzą się szczegóły tego typu ogłoszenia:

Etykieta bazy nieruchomości publicznych
Etykieta bazy nieruchomości publicznych

Od czego zależy kolejność na liście wyszukiwania?

Ogłoszenia znajdujące się na liście wyszukiwania ograniczone są do zasięgu ustawionego na mapie. Ich kolejność zależy od skali w jakiej zostały opublikowane: ogłoszenia widoczne w najmniejszych skalach (kraju, województwa, podregionu itd.) znajdują się na pierwszych miejscach listy i są dodatkowo wyróżnione kolorem żółtym. Dalej na liście wyników wyświetlane są ogłoszenia dodawane w coraz to bliższych skalach. Na samym dole listy znajdują się ogłoszenia bazy nieruchomości jednostek publicznych - są one opublikowane w najniższej możliwej skali.

Na czym polega automatyczna aktualizacja wyników wyszukiwania?

Opcja ta dostępna jest po wyszukaniu rodzaju ogłoszenia i nieruchomości. W związku z tym, że w OnGeo priorytetem jest lokalizacja na liście wyników wyszukiwania wyświetlają się tylko te ogłoszenia, które znajdują się w zasięgu mapy widocznej na ekranie. Dzięki automatycznej aktualizacji wyników wraz z przesunięciem mapy lub po zmianie jej skali lista wyników aktualizuje się do bieżącego zasięgu. Żeby wrócić do poprzedniego wyniku wyszukiwania, kliknij na znajdujący się nad listą przycisk Poprzedni widok. Akuotmatyczną aktualizację podczas przeuswania mapy można wyłączyć i wyszukiwać ręcznie, klikając za każdym razem Wyszukaj tutaj.

Dlaczego na mapie nie widzę wszystkich ogłoszeń, które znajdują się na liście wyszukiwania?

Na liście wyników wyszukiwania znajdują się wszystkie ogłoszenia dopasowane do wskazanych przez Ciebie potrzeb zlokalizowane w zasięgu mapy, który ustawiony masz aktualnie na ekranie. Poniżej zdjęcia zamieszczonego na liście wyników umiejscowiona jest ikona oczka wraz z informacją, czy to konkretne ogłoszenie jest widoczne na mapie, czy opublikowane zostało w większej skali i trzeba się do niego przybliżyć.

Wszystkie ogłoszenia z żółtym oczkiemsą widoczne na mapie (uwaga: etykiety mogą znajdować się pod listą wyszukiwania, w takim wypadku należy przesunąć mapę lub zwinąć listę). Ikona wyszarzonego oczkawskazuje, że ogłoszenie znajduje się na danym obszarze mapy, ale żeby je zobaczyć musisz się przybliżyć (lub kliknąć na nie na liście - mapa sama zmieni skalę).

Jak zapisać ogłoszenia, które najbardziej mnie interesują?

Na liście wyszukiwania, przy każdym ogłoszeniu znajduje się symbol gwiazdki, kliknięcie w nią powoduje zapisanie tego konkretnego ogłoszenia w zakładce Ulubione. Polubić ogłoszenie możesz także z poziomu szczegółów ogłoszenia oraz z poziomu mapy - gwiazdkę znajdziesz na etykietce nieruchomości. Ogłoszenia, które zostaną polubione zapisują się w pamięci przeglądarki, a więc nie na stałe. Każdy kto chce, aby ogłoszenia, które polubił zostały zapisane na stałe musi założyć konto na Ongeo.pl.

Czy korzystanie z portalu jest bezpłatne?

Przeglądanie mapy i wyszukiwanie ogłoszeń jest całkowicie bezpłatne. Za założenie konta również nie musisz płacić, koszt ponoszą tylko osoby, które chcą publikować swoje ogłoszenia. Cennik dostępny jest tutaj.

Czy muszę zakładać konto, żeby móc przeglądać ogłoszenia?

Do przeglądania ogłoszeń nie trzeba zakładać konta, z tej funkcjonalności może korzystać każdy kto wejdzie na portal. Założenie konta na OnGeo nie daje dodatkowych korzyści dla osoby przeglądającej oferty, służy tylko ogłoszeniodawcom.

Jak skontaktować się z ogłoszeniodawcą?

Jeżeli znalazłeś idealną dla siebie nieruchomość i chcesz skontaktować się z osobą wystawiającą to ogłoszenie, możesz skorzystać z opcji Zapytaj o ofertę, która dostępna jest w szczegółach każdego ogłoszenia. Możesz tam również zobaczyć e-mail lub numer telefonu ogłoszeniodawcy, jeżeli tylko wyraził On zgodę na upublicznienie danych kontaktowych.


Dodaję ogłoszenie

Jak założyć konto?

OnGeo daje możliwość zakładania konta dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Potrzebne do rejestracji informacje ograniczyliśmy do minimum. Poświęć minutę na ich uzupełnienie i czekaj na maila potwierdzającego założenie konta. Możesz zalogować się także za pomocą konta Facebook.

Jak dokonać płatności za publikację ogłoszenia?

Płatność dotyczy publikacji ogłoszenia, która następuje po wypełnieniu i zapisaniu formularza ogłoszeniowego. Po wybraniu okresu i skali publikacji wyświetlona zostanie ilość punktów potrzebna do opublikowania Twojego ogłoszenia. Zajrzyj do cennika, jeśli chcesz sprawdzić ceny publikacji. Płatności możesz dokonać na dwa sposoby:

 • zapłacić bezpośrednio za publikowane ogłoszenie poprzez serwis Przelewy24,
 • zapłacić punktami, które zakupiłeś wcześniej. Jeżeli nie masz środków na koncie możesz konto doładować. Kupując punkty zostaniesz przekierowany do serwisu Przelewy24.

Ile kosztuje dodanie ogłoszenia?

Ogłoszenie opublikowane na 30 dni, w największej skali (ulicy) jest BEZPŁATNE. Płatne są ogłoszenia opublikowane w innej skali mapy oraz na dłuższy czas. Chcąc zobaczyć szczegóły, zapoznaj się z cennikiem.

Jak opublikować ogłoszenie?

Po zapisaniu ogłoszenia nie będzie ono od razu widoczne na mapie i w wyszukiwarce ofert. Konieczna jest do tego jego publikacja, której możesz dokonać bezpośrednio po zapisaniu ogłoszenia lub później - w tym przypadku ogłoszenie zostanie zapisane ze statusem nieopublikowane. Decydując się na późniejszą publikację dajesz sobie możliwość swobodnej edycji wszystkich elementów ogłoszenia. Po publikacji nie będziesz mógł edytować kształtu granic działki lub lokalizacji lokalu, pozostałe właściwości ogłoszenia będziesz mógł zawsze zmienić dokonując chwilowego wstrzymania publikacji.

Czy z jednego konta może korzystać kilka osób?

Tylko konto biznesowe umożliwia nadrzędnemu użytkownikowi tworzenie kont podrzędnych dla pracowników. Każdy z nich ma osobne konto, ale korzystają oni z jednej puli punktów zakupionych z konta głównego.

Żeby założyć konta użytkownikom należy zalogować się do profilu biznesowego, następnie wybrać Moje konto - Użytkownicy. Na liście Użytkowników powiązanych z kontem należy wybrać Dodaj użytkownika i wprowadzić jego dane:

Formularz dodawania użytkownika
Formularz dodawania użytkownika

Na podany adres e-mail przesłana zostanie wiadomość służąca potwierdzeniu założenia konta.

Po zdefiniowaniu hasła użytkownik będzie mógł korzystać z punktów, które zostaną mu przydzielone z konta głównego.

Jak narysować granice nieruchomości?

Jeśli dodajesz ogłoszenie związane z lokalem/mieszkaniem wystarczy dodać punkt na mapiepinezkaoznaczający jego lokalizację.

Jeżeli ogłoszenie dotyczy działki lub budynku na działce, zaznacz granice całej nieruchomości gruntowej (działki).

Żeby rozpocząć rysowanie znajdź na mapie miejsce gdzie leży Twoja nieruchomość, użyj do tego narzędzi mapy:

 • Przycisk przesuwania mapyprzesuwanie mapy w dowolnym kierunku
 • Przycisk przyblizania mapyprzybliżanie się do wskazanego obszaru
 • Przycisk przesuwania/oddalania mapyprzybliżanie i oddalanie widoku mapy
 • lub wyszukiwarki:wyszukiwarka miejsc

Następnie kliknij Rysujprzycisk rysowaniai rozpocznij dodawanie na mapie poszczególnych wierzchołków działki. Dodając ostatni wierzchołek kliknij dwukrotnie - poligon sam się domknie. Ostatni wierzchołek możesz także dodać w miejscu położenia pierwszego.

Domykanie krawędzi działki - część pierwsza Domykanie krawędzi działki - część druga
Domykanie działki

Jeżeli podczas rysowania popełniłeś błąd, możesz usunąć ostatnio dodane punkty lub anulować cały proces rysowania i rozpocząć go od początku.

Usuwanie punktów
Usuwanie punktów

Żeby usunąć szkic, który jest już narysowany oraz domknięty użyj narzędzia Wyczyść przysk czyszczenia punktów  i ponownie rozpocznij rysowanie granic.

Jak wypromować swoje ogłoszenie?

Ogłoszenie możesz promować wybierając odpowiednią skalę publikacji, w ten sposób sam decydujesz o zakresie widoczności ogłoszenia na mapie. Promuj więc swoją ofertę w większym oddaleniu (mniejszej skali), dzięki czemu będzie ona widoczna już na tle województwa, powiatu, czy miasta. Wpłynie to również na wyższe pozycjonowanie Twojego ogłoszenia na liście wyszukiwania.

Przykładowo: ogłoszenie publikowane od skali 1 : 50 000 widoczne będzie od skali prezentującej zasięg miasta, a publikacja od skali 1 : 1 500 000 umożliwi wyświetlenie ogłoszenia już w skali prezentującej zasięg województwa. Szczegóły znajdziesz w cenniku.

Promowanie poprzez skalę to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą dokonać szybkiej transakcji.

Jak edytować ogłoszenie?

Edytować można ogłoszenia nieopublikowane lub wstrzymane. W zakładce Moje konto - Ogłoszenia znajdź ogłoszenie, które chcesz edytować i wybierz Edytuj. Jeżeli Twoje ogłoszenie jest już opublikowane będziesz musiał je czasowo wstrzymać. Po zapisaniu dokonane zmiany będą widoczne w treści ogłoszenia. Po edycji możesz dokonać publikacji ogłoszenia od razu lub później.

Jak długo ogłoszenie będzie wyświetlane na portalu?

To zależy od Ciebie. Na OnGeo dostępne są 4 terminy: 15, 30, 60 i 90 dni. Po upływie tego czasu, ogłoszenie możesz wystawić jeszcze raz bez konieczności tworzenia go od nowa. Po prostu wznawiasz jego publikację. Po zalogowaniu się na swoje konto, w zakładce Moje konto - Ogłoszenia wygasłe ogłoszenie powinno znajdować się na górze listy, możesz także skorzystać z filtru: nieopublikowane.

Filtr wygasłych ofert
Filtr wygasłych ogłoszeń

Jak usunąć ogłoszenie?

Usunięcie ogłoszenia możliwe jest po zalogowaniu się na swoje konto, w zakładce Moje konto - Ogłoszenia znajdź ogłoszenie, które chcesz usunąć z portalu i wybierz Usuń z serwisu.

Czy możecie wystawić mi fakturę?

Generowanie faktury możliwe jest zarówno z konta biznesowego jak i indywidualnego. W zakładce Moje konto - Transakcje na wybranej transakcji kliknij Opcje, a następnie wybierz Wygeneruj fakturę.

Czy mogę wstrzymać publikację ogłoszenia?

Żeby wstrzymać publikację ogłoszenia należy zalogować się na swoje konto.  W zakładce Moje konto - Ogłoszenia znajdź ogłoszenie, którego publikację chcesz wstrzymać i wybierz Wstrzymaj publikację. Wstrzymanie publikacji nie zatrzymuje licznika dni do zakończenia publikacji. Wstrzymane ogłoszenie będzie miało status wstrzymane. Aby ponownie opublikować ogłoszenie, wybierz opcję Wznów publikację.

Czy dodanie zdjęcia jest konieczne do opublikowania ogłoszenia?

Można zapisać ogłoszenie bez dodanego zdjęcia, jednak nie będzie możliwości jego opublikowania. Przed dokonaniem publikacji, konieczne jest dodanie do ogłoszenia co najmniej jednego zdjęcia. Można to zrobić od razu podczas dodawania nowego ogłoszenia lub później wybierając opcję edycji.

W jaki sposób mogę zareklamować usługę?

Reklamację można zgłaszać poprzez formularz kontaktowy lub wysyłając ją w formie pisemnej na adres OnGeo. Zgłoszenie powinno zawierać dane dające możliwość identyfikacji zarówno Użytkownika jak i ogłoszenia, czyli imię, nazwisko, adres e-mail przypisany do konta OnGeo oraz numer ogłoszenia, którego reklamacja dotyczy. Prawidłowo złożona reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania.

Kontakt

W razie pytań prosimy o korzystanie z pomocy naszych konsultantów poprzez formularz kontaktowy. Obsługa zgłoszeń wykonywana jest w dni robocze, w godzinach 8:00 - 16:00.