Raporty o Terenie OnGeo

Innowacyjne narzędzie do pozyskania i analizy danych charakteryzujących potencjał inwestycyjny terenu

Raport o Terenie OnGeo to dostępne dla każdego, proste w użyciu narzędzie, które umożliwia samodzielne uzyskanie szczegółowych informacji o każdym wskazanym obszarze. Wystarczy wskazać punkt na mapie lub narysować obszar, który ma zostać sprawdzony. W ciągu kilku minut, samodzielnie i przy minimalnych nakładach finansowych, każdy Użytkownik jest w stanie sprawdzić uwarunkowania inwestycyjne dla wskazanej działki czy inwestycji.

Pomoc niezbędna w oszacowaniu wartości nieruchomości

W procesie obliczeń, wymiarowania i sporządzania map wykorzystaliśmy najdokładniejsze dane pomiarowe ze skanowania LIDAR oraz obszerne zestawy danych geodezyjnych, topograficznych i tematycznych. Dzięki temu, Raport w wielu aspektach daje dokładniejsze informacje niż oględziny nieruchomości w terenie.Dane możliwe do pozyskania dzięki Raportom pozwalają na wybór najbardziej korzystnej inwestycji dzięki weryfikacji informacji dotyczących wskazanych nieruchomości oraz dostarczają argumentów w procesie negocjacji i wyceny nieruchomości.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Wiemy jak dużego nakładu pracy, czasu oraz środków finansowych wymaga pozyskanie kompletnych informacji oraz analiza wszystkich czynników istotnych zarówno z punktu widzenia sprzedającego, jak i nabywającego nieruchomość. Dlatego stworzyliśmy narzędzie, z którego może skorzystać każdy, począwszy od inwestora prywatnego, przez deweloperów, biura pośredniczące w obrocie nieruchomościami, aż po instytucje.

Portal nieruchomości OnGeo

Przełomowe narzędzie na rynku serwisów ogłoszeniowych sprzedaży i wynajmu nieruchomości

OnGeo to nowoczesna aplikacja mapowa umożliwiająca wystawianie i przeglądanie ogłoszeń nieruchomości na sprzedaż i wynajem. Jako jedyni na rynku dajemy Państwu narzędzie, dzięki któremu możliwe jest pozyskanie szczegółowych informacji o lokalizacji i cechach zamieszczonych u nas nieruchomości.

Lokalizacja to priorytet

Jako specjaliści z branży Systemów Informacji Przestrzennej (GIS) stawiamy na pierwszym miejscu mapę i umiejscowienie nieruchomości w przestrzeni. To innowacyjne podejście daje możliwość dodawania i przeglądania rzeczywistych granic wystawianych działek - tego nie znajdą Państwo w żadnym innym serwisie ogłoszeniowym. Dzięki temu bez wychodzenia z domu można zobaczyć jak faktycznie wygląda wystawiona działka i nie trzeba zastanawiać się co tak naprawdę znaczy "kształt zbliżony do prostokąta".

Skala ma znaczenie

Podstawowym elementem mapy jest jej skala, w myśl tego założenia promowane ogłoszenia nieruchomości widoczne są już w skali przedstawiającej zasięg kraju, województwa, czy podregionu - to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą szybko sprzedać, czy wynająć swoją własność.

Cechy nieruchomości

Rozumiemy, że zakup lub wynajem nieruchomości to poważna decyzja, dlatego celem naszego Zespołu było stworzenie formularzy ogłoszeń pozwalających na określenie szczegółowych danych dotyczących nieruchomości. Skorzystaliśmy z szeregu źródeł, aby stworzyć narzędzie, które umożliwi wystawiającemu przedstawienie wszystkich zalet mających realne znaczenie przy wycenie nieruchomości.

Informacje o Ongeo.pl

OnGeo Sp. z o.o.
ul. Wadowicka 8A
30-415 Kraków
Numer telefonu: 12 34 09 449 (dostępny w dni robocze, w godzinach 8:00 - 16:00)

Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieście w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Rejestru Sądowego
NUMER KRS: 0000565289 NIP: 6793113238 REGON: 361985341
KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 5000 złotych