O OnGeo.pl

Czym jest OnGeo.pl?

 • Szybki dostęp do kompletu informacji o terenie

  OnGeo.pl to zestaw innowacyjnych narzędzi online. Dzięki nim zyskujesz dostęp do informacji na temat lokalizacji każdej nieruchomości w Polsce. OnGeo.pl znacząco ułatwia proces wyboru, wyceny, kupna i sprzedaży nieruchomości, bez względu na to, czy jest to dom, działka albo mieszkanie.

Dlaczego powstało OnGeo.pl?

 • Oszczędność czasu i pieniędzy

  Dzięki Raportom o Terenie OnGeo pozyskujesz informacje około 10 razy taniej i 100 razy szybciej niż przy użyciu innych źródeł.

  Dużym nakładem pracy można wykonać podobne zestawienie, jednak jego średni koszt, uwzględniający również pracę i oczekiwanie, wyniesie nawet 1000 zł. Taki raport powstawałby ponad tydzień. W serwisie OnGeo.pl raport generuje się w czasie od 3 do 5 minut za ułamek tych kosztów.

 • Dostęp do eksperckiej wiedzy dla każdego

  Geoportal Ongeo.pl daje Ci dostęp do danych osiągalnych dotychczas jedynie dla rzeczoznawców po wielu godzinach żmudnych poszukiwań, prowadzonych dzięki profesjonalnemu oprogramowaniu w dostępnych tylko dla nich zbiorach danych.

 • Wsparcie podczas oględzin nieruchomości

  Raporty dostępne na naszym portalu umożliwiają Ci zgromadzenie nawet takich informacji, których nie uzyskasz podczas oględzin w terenie. Chcemy ułatwić Ci porównanie ogłoszeń z innych serwisów lub zweryfikowanie informacji pochodzących od właściciela lub pośrednika.

 • Potrzeba użytkowników

  Ongeo.pl dostarcza Ci narzędzie, dzięki któremu masz dostęp do aktualnych informacji z wielu źródeł w prostej i czytelnej formie.

  OnGeo to startup stworzony przez firmę SmallGIS zajmującej się rozwiązaniami geoinformatycznymi.

Grupa kapitałowa:

W ramach grupy kapitałowej współpracujemy z: