Geoportal Chociwel - Chociwel - Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Chociwel - Chociwel

Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Chociwel - Chociwel

Miejscowy Plan zagospodarowania przestrzennego Chociwel

Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego to podstawowy dokument regulujący przeznaczenie terenu, warunki jego zabudowy i zagospodarowania. Sprawdź ile planów miejscowych obowiązuje obecnie w gminie Chociwel i jakie plany zostały ostatnio uchwalone. Dowiedz się jak sprawdzić plan zagospodarowania przestrzennego działki w raportach o terenie

Powierzchnia obowiązujących obecnie MPZP w gminie Chociwel, według daty uchwalenia

6 ostatnio uchwalonych MPZP Gminy Chociwel

Sprawdź MPZP Chociwel dla dowolnej działki w gminie Chociwel. Wygeneruj Raport o Terenie OnGeo >>

 • Uchwała Nr XXIX/230/14 Rady Miejskiej w Chociwlu z dnia 5 marca 2014 r. w sprawie: uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru położonego w obrębie Starzyce, gmina Chociwel.
  Numer uchwały: XXIX/230/14
  Data uchwalenia: 2014-03-05
 • UCHWAŁA Nr XXIV/256/06 Rady Miejskiej w Chociwlu z dnia 23 lutego 2006 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru położonego w rejonie ul. Nadjeziornej obręb 1 m. Chociwel w gminie Chociwel.
  Numer uchwały: XXIV/256/06
  Data uchwalenia: 2006-02-23
 • UCHWAŁA Nr XXIV/255/06 Rady Miejskiej w Chociwlu z dnia 23 lutego 2006 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru położonego w rejonie ul. Młyńskiej obręb 1 m. Chociwel w gminie Chociwel.
  Numer uchwały: XXIV/255/06
  Data uchwalenia: 2006-02-23
 • UCHWAŁA Nr IX/93/03 Rady Miejskiej w Chociwlu z dnia 3 grudnia 2003 r. w sprawie zmian w planie ogólnym zagospodarowania przestrzennego gminy Chociwel dla terenu położonego w okolicach jeziora Woświn w miejscowości Oświno.
  Numer uchwały: IX/93/03
  Data uchwalenia: 2003-12-03

Informacje o MPZP na Twojej działce

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego jest podstawowymi źródłem informacji o przeznaczeniu oraz zasadach zagospodarowania terenu.

Sprawdź jakie plany miejscowe obowiązują na wskazanym przez Ciebie terenie. Jeżeli interesujący Cię teren jest objęty MPZP z Raportu o Terenie OnGeo dowiesz się o rodzaju przeznaczenia terenów wchodzących w skład analizowanego obszaru. Zobacz przykładowy raport dotyczący MPZP

Sprawdź MPZP w gminie:

MPZP Marianowo
Przejdź na nowy: Geoportal Chociwel

Chcesz wiedzieć więcej?

Może Cię zainteresować: