Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Baboszewo - płoński

Miejscowy Plan zagospodarowania przestrzennego Baboszewo

Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego to podstawowy dokument regulujący przeznaczenie terenu, warunki jego zabudowy i zagospodarowania. Sprawdź ile planów miejscowych obowiązuje obecnie w Baboszewie i jakie plany zostały ostatnio uchwalone. Dowiedz się jak sprawdzić plan zagospodarowania przestrzennego działki w raportach o terenie

Powierzchnia obowiązujących obecnie MPZP w Baboszewie, według daty uchwalenia

6 ostatnio uchwalonych MPZP Gminy Baboszewo

Sprawdź MPZP Baboszewo dla dowolnej działki w Baboszewie. Wygeneruj Raport o Terenie OnGeo >>

 • UCHWAŁA Nr XI/59/2008 RADY GMINY W BABOSZEWIE z dnia 30 kwietnia 2008 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Baboszewo w miejscowościach: Baboszewo, Brzeście, Dłużniewo, Galomin, Goszczyce Poświętne, Goszczyce Średnie, Kiełki, Rybitwy, Pawłowo, Sokolniki Nowe, Wola Dłużniewska.
  Numer uchwały: XI/59/2008
  Data uchwalenia: 2008-04-30
 • UCHWAŁA Nr VII/32/2003 RADY GMINY W BABOSZEWIE z dnia 7 lipca 2003 r. w sprawie zmian miejscowego planu ogólnego zagospodarowania przestrzennego gminy Baboszewo w miejscowościach: Baboszewo, Sokolniki Nowe i Śródborze.
  Numer uchwały: VII/32/2003
  Data uchwalenia: 2003-07-07
 • Numer uchwały:
  Data uchwalenia: 1998-07-30

Informacje o MPZP na Twojej działce

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego jest podstawowymi źródłem informacji o przeznaczeniu oraz zasadach zagospodarowania terenu.

Sprawdź jakie plany miejscowe obowiązują na wskazanym przez Ciebie terenie. Jeżeli interesujący Cię teren jest objęty MPZP z Raportu o Terenie OnGeo dowiesz się o rodzaju przeznaczenia terenów wchodzących w skład analizowanego obszaru. Zobacz przykładowy raport dotyczący MPZP

Chcesz wiedzieć więcej?

Szukasz nieruchomości w tej okolicy?

Sprawdź ogłoszenia w serwisie nieruchomości OnGeo!

Potrzebujesz więcej? Zobacz też:

Nieruchomości Staroźreby