Geoportal Krempna - jasielski - Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Krempna - jasielski

Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Krempna - jasielski

Miejscowy Plan zagospodarowania przestrzennego Krempna

Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego to podstawowy dokument regulujący przeznaczenie terenu, warunki jego zabudowy i zagospodarowania. Sprawdź ile planów miejscowych obowiązuje obecnie w Krempnej i jakie plany zostały ostatnio uchwalone. Dowiedz się jak sprawdzić plan zagospodarowania przestrzennego działki w raportach o terenie

Powierzchnia obowiązujących obecnie MPZP w Krempnej, według daty uchwalenia

6 ostatnio uchwalonych MPZP Gminy Krempna

Sprawdź MPZP Krempna dla dowolnej działki w Krempnej. Wygeneruj Raport o Terenie OnGeo >>

  • UCHWAŁA Nr XI/87/2003 RADY GMINY KREMPNA z dnia 4 grudnia 2003 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Krempna - "Świątkowa Mała"
    Numer uchwały: XI/87/03
    Data uchwalenia: 2003-12-04
  • UCHWAŁA Nr XI/86/2003 RADY GMINY KREMPNA z dnia 4 grudnia 2003 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Krempna - "Krempna"
    Numer uchwały: XI/86/03
    Data uchwalenia: 2003-12-04

Informacje o MPZP na Twojej działce

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego jest podstawowymi źródłem informacji o przeznaczeniu oraz zasadach zagospodarowania terenu.

Sprawdź jakie plany miejscowe obowiązują na wskazanym przez Ciebie terenie. Jeżeli interesujący Cię teren jest objęty MPZP z Raportu o Terenie OnGeo dowiesz się o rodzaju przeznaczenia terenów wchodzących w skład analizowanego obszaru. Zobacz przykładowy raport dotyczący MPZP

Przejdź na nowy: Geoportal Krempna

Chcesz wiedzieć więcej?

Może Cię zainteresować: