Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Radoszyce - konecki

Miejscowy Plan zagospodarowania przestrzennego Radoszyce

Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego to podstawowy dokument regulujący przeznaczenie terenu, warunki jego zabudowy i zagospodarowania. Sprawdź ile planów miejscowych obowiązuje obecnie w Radoszycach i jakie plany zostały ostatnio uchwalone. Dowiedz się jak sprawdzić plan zagospodarowania przestrzennego działki w raportach o terenie

Powierzchnia obowiązujących obecnie MPZP w Radoszycach, według daty uchwalenia

6 ostatnio uchwalonych MPZP Gminy Radoszyce

Sprawdź MPZP Radoszyce dla dowolnej działki w Radoszycach. Wygeneruj Raport o Terenie OnGeo >>

  • UCHWAŁA Nr XII/57/2003 RADY GMINY RADOSZYCE z dnia 25 października 2003 r. w sprawie zmiany w miejscowym planie ogólnym zagospodarowania przestrzennego gminy Radoszyce na obszarze wsi Huta.
    Numer uchwały: XII/57/2003
    Data uchwalenia: 2003-10-25
  • Rady Gminy w Radoszycach Z dnia 08 października 1997 r.w sprawie zmiany nr 1 w miejscowym planie ogólnym zagospodarowania przestrzennego gminy Radoszyce.
    Numer uchwały: X/72/97
    Data uchwalenia: 1997-10-08

Informacje o MPZP na Twojej działce

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego jest podstawowymi źródłem informacji o przeznaczeniu oraz zasadach zagospodarowania terenu.

Sprawdź jakie plany miejscowe obowiązują na wskazanym przez Ciebie terenie. Jeżeli interesujący Cię teren jest objęty MPZP z Raportu o Terenie OnGeo dowiesz się o rodzaju przeznaczenia terenów wchodzących w skład analizowanego obszaru. Zobacz przykładowy raport dotyczący MPZP

Chcesz wiedzieć więcej?

Szukasz nieruchomości w tej okolicy?

Sprawdź ogłoszenia w serwisie nieruchomości OnGeo!

Potrzebujesz więcej? Zobacz też:

Nieruchomości Smyków