Geoportal Sosnowica - parczewski - Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Sosnowica - parczewski

Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Sosnowica - parczewski

Miejscowy Plan zagospodarowania przestrzennego Sosnowica

Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego to podstawowy dokument regulujący przeznaczenie terenu, warunki jego zabudowy i zagospodarowania. Sprawdź ile planów miejscowych obowiązuje obecnie w Sosnowicy i jakie plany zostały ostatnio uchwalone. Dowiedz się jak sprawdzić plan zagospodarowania przestrzennego działki w raportach o terenie

Powierzchnia obowiązujących obecnie MPZP w Sosnowicy, według daty uchwalenia

6 ostatnio uchwalonych MPZP Gminy Sosnowica

Sprawdź MPZP Sosnowica dla dowolnej działki w Sosnowicy. Wygeneruj Raport o Terenie OnGeo >>

 • UCHWAŁA NR XXII/139/01 RADY GMINY SOSNOWICA z dnia 16 lutego 2001 r. w sprawie zmiany miejscowego planu ogólnego zagospodarowania przestrzennego gminy Sosnowica.
  Numer uchwały: XXII/139/01
  Data uchwalenia: 2001-02-16
 • UCHWAŁA NR XXII/140/01 RADY GMINY SOSNOWICA z dnia 16 lutego 2001 r. w sprawie uchwalenia zmiany miejscowego planu ogólnego zagospodarowania przestrzennego gminy Sosnowica.
  Numer uchwały: XXII/140/01
  Data uchwalenia: 2001-02-16
 • Uchwała Nr XII/47/99 Rady Gminy Sosnowica z dnia 25 sierpnia 1999 r. w sprawie uchwalenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Sosnowica.
  Numer uchwały: XII/47/99
  Data uchwalenia: 1999-08-25

Informacje o MPZP na Twojej działce

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego jest podstawowymi źródłem informacji o przeznaczeniu oraz zasadach zagospodarowania terenu.

Sprawdź jakie plany miejscowe obowiązują na wskazanym przez Ciebie terenie. Jeżeli interesujący Cię teren jest objęty MPZP z Raportu o Terenie OnGeo dowiesz się o rodzaju przeznaczenia terenów wchodzących w skład analizowanego obszaru. Zobacz przykładowy raport dotyczący MPZP

Przejdź na nowy: Geoportal Sosnowica

Chcesz wiedzieć więcej?

Może Cię zainteresować: