Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Łęczyca

Miejscowy Plan zagospodarowania przestrzennego Łęczyca

Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego to podstawowy dokument regulujący przeznaczenie terenu, warunki jego zabudowy i zagospodarowania. Sprawdź ile planów miejscowych obowiązuje obecnie w Łęczycy i jakie plany zostały ostatnio uchwalone. Dowiedz się jak sprawdzić plan zagospodarowania przestrzennego działki w raportach o terenie

Powierzchnia obowiązujących obecnie MPZP w Łęczycy, według daty uchwalenia

6 ostatnio uchwalonych MPZP Gminy Łęczyca

Sprawdź MPZP Łęczyca dla dowolnej działki w Łęczycy. Wygeneruj Raport o Terenie OnGeo >>

 • UCHWAŁA Nr X/87/03 RADY MIASTA ŁĘCZYCY z dnia 30 czerwca 2003 r. w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Łęczycy.
  Numer uchwały: X/87/03
  Data uchwalenia: 2003-06-30
 • UCHWAŁA Nr VIII/64/03 RADY MIASTA ŁĘCZYCA z dnia 23 kwietnia 2003 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru "B" położonego po południowej stronie ulicy Kaliskiej w Łęczycy.
  Numer uchwały: VIII/64/03
  Data uchwalenia: 2003-04-23
 • UCHWAŁA Nr 338/XLV/2002 RADY MIASTA ŁĘCZYCA z dnia 12 czerwca 2002 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszarów "A" i "C" położonych po północnej stronie ulicy Kaliskiej na odcinku od torów kolejowych do ulicy 60 Pułku Piechoty Wielkopolskiej w Łęczycy.
  Numer uchwały: 338/XLV/2002
  Data uchwalenia: 2002-06-12

Informacje o MPZP na Twojej działce

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego jest podstawowymi źródłem informacji o przeznaczeniu oraz zasadach zagospodarowania terenu.

Sprawdź jakie plany miejscowe obowiązują na wskazanym przez Ciebie terenie. Jeżeli interesujący Cię teren jest objęty MPZP z Raportu o Terenie OnGeo dowiesz się o rodzaju przeznaczenia terenów wchodzących w skład analizowanego obszaru. Zobacz przykładowy raport dotyczący MPZP

Chcesz wiedzieć więcej?

Szukasz nieruchomości w tej okolicy?

Sprawdź ogłoszenia w serwisie nieruchomości OnGeo!

Potrzebujesz więcej? Zobacz też:

Nieruchomości Góra Świętej Małgorzaty