Geoportal Opatowiec - kazimierski - Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Opatowiec - kazimierski

Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Opatowiec - kazimierski

Miejscowy Plan zagospodarowania przestrzennego Opatowiec

Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego to podstawowy dokument regulujący przeznaczenie terenu, warunki jego zabudowy i zagospodarowania. Sprawdź ile planów miejscowych obowiązuje obecnie w Opatowcu i jakie plany zostały ostatnio uchwalone. Dowiedz się jak sprawdzić plan zagospodarowania przestrzennego działki w raportach o terenie

Powierzchnia obowiązujących obecnie MPZP w Opatowcu, według daty uchwalenia

6 ostatnio uchwalonych MPZP Gminy Opatowiec

Sprawdź MPZP Opatowiec dla dowolnej działki w Opatowcu. Wygeneruj Raport o Terenie OnGeo >>

  • UCHWAŁA Nr VII/47/2003 RADY GMINY W OPATOWCU z dnia 30 maja 2003 r. w sprawie zmiany nr 1/2001 w miejscowym planie ogólnym zagospodarowania przestrzennego gminy Opatowiec.
    Numer uchwały: VII/47/2003
    Data uchwalenia: 2003-05-30
  • UCHWAŁA Nr VI/44/2003 RADY GMINY W OPATOWCU z dnia 26 kwietnia 2003 r. w sprawie zmiany nr 3 w miejscowym ogólnym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Opatowiec.
    Numer uchwały: VI/44/2003
    Data uchwalenia: 2003-04-26

Informacje o MPZP na Twojej działce

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego jest podstawowymi źródłem informacji o przeznaczeniu oraz zasadach zagospodarowania terenu.

Sprawdź jakie plany miejscowe obowiązują na wskazanym przez Ciebie terenie. Jeżeli interesujący Cię teren jest objęty MPZP z Raportu o Terenie OnGeo dowiesz się o rodzaju przeznaczenia terenów wchodzących w skład analizowanego obszaru. Zobacz przykładowy raport dotyczący MPZP

Przejdź na nowy: Geoportal Opatowiec

Chcesz wiedzieć więcej?

Może Cię zainteresować: