Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Godzianów - skierniewicki

Miejscowy Plan zagospodarowania przestrzennego Godzianów

Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego to podstawowy dokument regulujący przeznaczenie terenu, warunki jego zabudowy i zagospodarowania. Sprawdź ile planów miejscowych obowiązuje obecnie w Godzianowie i jakie plany zostały ostatnio uchwalone. Dowiedz się jak sprawdzić plan zagospodarowania przestrzennego działki w raportach o terenie

Powierzchnia obowiązujących obecnie MPZP w Godzianowie, według daty uchwalenia

6 ostatnio uchwalonych MPZP Gminy Godzianów

Sprawdź MPZP Godzianów dla dowolnej działki w Godzianowie. Wygeneruj Raport o Terenie OnGeo >>

 • UCHWAŁA Nr IV/29/03 RADY GMINY GODZIANÓW z dnia 24 marca 2003 r. w sprawie zmiany planu przestrzennego zagospodarowania gminy Godzianów.
  Numer uchwały: IV/29/03
  Data uchwalenia: 2003-03-24
 • UCHWAŁA Nr III/19/02 RADY GMINY GODZIANÓW z dnia 30 grudnia 2002 r. w sprawie zmiany miejscowego planu ogólnego zagospodarowania przestrzennego gminy Godzianów.
  Numer uchwały: III/19/02
  Data uchwalenia: 2002-12-30
 • UCHWAŁA NR XIV/70/99 RADY GMINY GODZIANÓW z dnia 30 grudnia 1999 roku w sprawie zmiany planu przestrzennego zagospodarowania gminy Godzianów.
  Numer uchwały: XIV/70/99
  Data uchwalenia: 1999-12-30

Informacje o MPZP na Twojej działce

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego jest podstawowymi źródłem informacji o przeznaczeniu oraz zasadach zagospodarowania terenu.

Sprawdź jakie plany miejscowe obowiązują na wskazanym przez Ciebie terenie. Jeżeli interesujący Cię teren jest objęty MPZP z Raportu o Terenie OnGeo dowiesz się o rodzaju przeznaczenia terenów wchodzących w skład analizowanego obszaru. Zobacz przykładowy raport dotyczący MPZP

Chcesz wiedzieć więcej?

Szukasz nieruchomości w tej okolicy?

Sprawdź ogłoszenia w serwisie nieruchomości OnGeo!

Potrzebujesz więcej? Zobacz też:

Nieruchomości Słupia